Rogate Granie, Klub Eljazz oraz Agencja Artystyczna GOORNY maja zaszczyt zaprosić na koncert, który odbędzie się 21.04.2017 roku w klubie Eljazz w Bydgoszczy przy ul. Krętej 3. Wykonawcami na tym wydarzeniu będzie duet Pinky Loops oraz Miro Kępiński.

Pinky Loops tworzą absolwentki bydgoskiej Akademii Muzycznej: Marta Lutrzykowska (skrzypce elektryczne) oraz Joanna Laskowska (wiolonczela elektryczna). Duet ten gra covery znanych piosenek korzystając z loopera, dzięki któremu dziewczyny na bieżąco tworzą pętle muzyczne, które stają się akompaniamentem do wykonywanych utworów.

Miro Kępiński to producent i nagradzany na świecie kompozytor muzyki filmowej. Najnowszy film z jego muzyką, to amerykański dokument pełnometrażowy w reżyserii Alexandra Freemana ‘The Wounds We Cannot See’. Ścieżka dźwiękowa z tego filmu została uznana za najlepszą na Festiwalu Filmowym w Los Angeles. Muzyka artysty to połączenie minimalizmu z surowością ‘północy’, oraz słowiańską melancholią wtopioną w klasyczne brzmienia.

To może być ciekawy wieczór. Zapraszamy do Bydgoszczy.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s